• bg-standard

  Hosting STANDARD je určen především pro menší webové prezenatce. Levný a přitom velmi kvalitní webhosting, to je hosting STANDARD. Získejte 6 měsíců hostingových služeb zcela ZDARMA.

  více informací

 • bg-extra

  Profesionální a vysoce kvalitní hosting, který je vhodný pro střeně velké webové prezentace a e-shopy. Webhosting EXTRA, to je zlatá střední cesta, se kterou získáte mnoho kvalitních služeb.

  více informací
 • bg-extra-plus

  Profesionální hosting EXTRA+ je to nejlepší, co můžeme nabídnout. Unikátní hosting bez omezení je vhodný pro všechny, kdo to s podnikáním na internetu myslí skutečně vážně. EXTRA+, hosting bez kompromisu!.

  více informací

Jak na převod domény?

Jak snadno a jednoduše převést doménu a hosting na naše servery?

 1. Objednejte si některý z námi nabízených hostingových tarifů a do pole "doména" vyplňte doménu, kterou chcete převést na náš server.

 2. Zašleme vám zálohovou fakturu určenou k úhradě hostingu resp. webhostingových služeb, které jste si objednali. Po jejím uhrazení započneme proces převodu domény a operativně vám zašleme všechny nutné údaje (přístupová hesla apod.), abyste si dopředu, tedy ještě před samotným spuštěním hostingu mohli připravit vše potřebné (mailové účty, www prezentaci atd.).

 3. Proces převodu domén s koncovkou .CZ je obvykle prováděn prostřednictvím e-mailů, které jsou zasílány na e-mailovou adresu majitele domény nebo pověřeného administrátora. Pokud je některá z adres kam jsou potvrzovací e-maily zasílány neaktivní nebo nefunkční, řeší se převod písemně. Vše potřebné vám v tomto ohledu sdělí naši operátoři po přijetí vaší objednávky.

 4. V případě převodu jakýchkoliv jiných domén (.EU, .COM, .INFO, .AS, .NAME, .SK apod.) se přesun domény řídí podmínkami zahraničního pověřeného registrátora. Přesun takovéto domény obvykle vyžaduje pouze vaši přiměřenou spolupráci.

 

Na jakékoliv informace spojené s přesunem domén, mailových účtů, obsahu FTP nebo databáze se můžete snadno a jednoduše informovat prostřednicvím naší technické podpory.

Copyright © 2013 - 2024 Hosting88.cz. Vytvořila POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o.
Administarce hostingu

WEBmail
( obsluha e-mail účtů )

WEBmail
( admin e-mail účtů )

WebFTP
( admin FTP )