• bg-standard

  Hosting STANDARD je určen především pro menší webové prezenatce. Levný a přitom velmi kvalitní webhosting, to je hosting STANDARD. Získejte 6 měsíců hostingových služeb zcela ZDARMA.

  více informací

 • bg-extra

  Profesionální a vysoce kvalitní hosting, který je vhodný pro střeně velké webové prezentace a e-shopy. Webhosting EXTRA, to je zlatá střední cesta, se kterou získáte mnoho kvalitních služeb.

  více informací
 • bg-extra-plus

  Profesionální hosting EXTRA+ je to nejlepší, co můžeme nabídnout. Unikátní hosting bez omezení je vhodný pro všechny, kdo to s podnikáním na internetu myslí skutečně vážně. EXTRA+, hosting bez kompromisu!.

  více informací

Časté dotazy

Naši zákazníci se v počátcích spolupráce často ptají na opakující se dotazy. Z tohoto důvodu jsme pro vás připravili základní přehled těch skutečně nejčastěji se opakujících dotazů a odpovědi na ně.

 

Časté dotazy na hostingové téma

Jak je aplikována služba 6 měsíců hostingu ZDARMA?

Klient uhradí službu na období 1 roku a spolu s touto službou obdrží 6 měsíců hostingu ZDARMA. Pokud tedy například uhradíte službu webhostingu 1.1., budete ji moci plnohodnotně využívat do 30.6. roku následujícího, tedy plných 18 měsíců !

Co je doménové jméno a k čemu slouží?

Jde o unikátní identifikaci vaší webové prezentace po celém světě tzn., že nikdo na světě již nemůže mít stejné jméno jako vy. Bližší informace o doménách naleznete v části slovník pojmů těchto webových stránek pod položkou domény.

Jak je možné doménu zaregistrovat?

Doménu jako takovou je možné registrovat individuálně nebo prostřednictvím poskytovatele hostingu. Pro většinu poskytovatelů webhostingu je s ohledem na problematiku spojenou s následnými technickými operacemi vhodnější registrovat doménu pro klienta. Často se stává, že klient provede registraci individuálně a následně je při převodu domény, nebo potřebě technického zásahu nemile překvapen komplikovaností změny. Totéž se týká například expirace platnosti domény, na kterou klienti rádi zapomínají. Z tohoto důvodu jednoznačně doporučujeme, zakoupení domény prostřednictvím poskytovatele hostingu, který vaši doménu pravidelně monitoruje a může kdykoliv, dle vaší potřeby bezproblémově obsluhovat její parametry.

Chci si zaregistrovat doménu, která již není volná... Existuje nějaké řešení?

Registrovat doménu, která již není volná resp. je obsazená pochopitelně nelze. V tento okamžik máte pouze tři možnosti volby.

 • Pokusit se vyčkat, jestli se vámi požadovaná doména neuvolní (může se tak stát z důvodu nezaplacení prodlužovacího poplatku nebo nezájmem majitele o další provozování domény), ale tato alternativa je značně nejistá a obvykle časově náročná nebo se pokusit o spojení se současným majitelem domény a dohodnout se na odprodeji. V tomto ohledu vám budeme rádi kdykoliv nápomocni.
 • Zakoupit požadovanou doménu s jinou doménovou koncovkou (např. .COM, .EU, .INFO, .SK, NAME apod.). Vybrat si můžete z celé plejády koncovek, přičemž většina je standardně akceptována vyhledávači Seznam a Google.
 • Zvolit jinou doménu, která není obsazena. Ohledně volby vhodné domény doporučujeme článek zaměřený na SEO optimalizace a volbu vhodné domény.

Mám doménu ve svém vlastnictví, mohu využít váš webhosting?

Samozřejmě, v tomto ohledu není žádný problém. Pravidelný obnovovací poplatek za prodlužování domény budete i nadále hradit vašemu stávajícímu registrátorovi a nám pouze vybrané hostingové služby.

Provede se přesun domény na náš server. Abychom Vám maximálně ušetřili čas, podáme žádost za Vás. Stačí, když na těchto stránkách vyplníte formulář k přesunu domény. V případě přesunu CZ domény Vám na zadaný e-mail během 3 pracovních dnů odešleme formulář k potvrzení vlastníkem domény, který podepíšete jako vlastník před notářem a odešlete poštou na udanou adresu. U ostatních "zahraničních" domén záleží na konrétním registrátorovi, zpravidla stačí pouze e-mailové potvrzení.

Je možné vybírat mé e-mailové schránky přes webové rozhraní?

Ano, jistě, toto je naprosto standardní možnost výběru vaší e-mailové pošty. Současně můžete přes webové rozhraní e-maily posílat, mazat, rušit e-mailové schránky nebo je naopak vytvářet. Dále můžete nastavovat hlášení v nepřítomnosti a využívat desítky dalších podpůrných funkcí, které náš system webhostingu podporuje.

Jak je zajištěna ochrana mých www stránek v případě výpadku nebo zničení serveru?

Veškerá e-mailová komunikace a obsah vašeho webového prostoru je každý den automaticky zálohována na zcela nezávislých serverech.

Copyright © 2013 - 2024 Hosting88.cz. Vytvořila POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o.
Administarce hostingu

WEBmail
( obsluha e-mail účtů )

WEBmail
( admin e-mail účtů )

WebFTP
( admin FTP )